Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 27. juli
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Intex Resources 1.391.8230.94%
RenoNorden 4.636.0029.59%
Incus Investor 0.991.2425.25%
SeaBird Exploration 3.754.5922.40%
Archer 9.7511.7520.51%
Funcom 2.513.0019.52%
Storm Real Estate 0.720.8619.44%
NEL 2.172.5919.35%
Aker BP 124.20147.0018.36%
Petroleum Geo-Serv... 14.4217.0318.10%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norske Skogindustr... 0.740.47-36.49%
Fred. Olsen Energy 13.058.50-34.87%
Norwegian Air Shut... 244.40179.30-26.64%
Oceanteam 3.803.14-17.37%
GC Rieber Shipping 11.7010.10-13.68%
Belships 4.794.19-12.53%
Seadrill 3.182.79-12.26%
Jinhui Shipping and ... 9.308.16-12.26%
Panoro Energy 4.664.11-11.80%
XACT Derivat BEAR 54.3048.00-11.60%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 23.40104.50346.58%
Odfjell Drilling 4.9021.20332.65%
Questerre Energy C... 1.264.72274.60%
InterOil Exploration... 1.976.63236.55%
Nordic Nanovector 24.4079.90227.46%
Norwegian Energy C... 81.75251.00207.03%
I.M. Skaugen 2.396.98192.05%
Funcom 1.143.00163.16%
Wallenius Wilhelmse... 20.1048.90143.28%
Targovax 7.9819.00138.10%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 432.006.00-98.61%
Farstad Shipping 9.350.28-97.01%
Hiddn Solutions 67.002.70-95.97%
Havila Shipping 1.950.18-90.77%
Seadrill 26.002.79-89.27%
Norske Skogindustr... 3.650.47-87.12%
Storm Real Estate 6.250.86-86.24%
Solon Eiendom 118.0019.00-83.90%
Skiens Aktiemølle 103.0019.50-81.07%
Avocet Mining 13.203.75-71.59%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Nasdaq, Nyse, Amex
torsdag 27/07-2017 20:48:21