Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 22. juli
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
IDEX 2.363.6855.72%
Link Mobility Group 175.00224.0028.00%
InterOil Exploration... 5.256.5624.95%
Panoro Energy 12.9515.6020.46%
Sevan Marine 14.5017.3019.31%
Storm Real Estate 0.680.8017.65%
PCI Biotech Holding 46.3554.0016.50%
ContextVision 52.0060.4016.15%
Wilson 20.0022.8014.00%
TGS-NOPEC Geophy... 276.30314.0013.64%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Napatech 11.955.08-57.49%
Seadrill 3.041.98-34.85%
Oceanteam 1.050.73-29.95%
Protector Forsikrin... 68.4049.50-27.63%
XXL 65.5050.00-23.66%
Element 3.122.39-23.40%
REC Silicon 0.990.77-21.47%
Fred. Olsen Energy 7.606.19-18.62%
Shelf Drilling 70.0057.99-17.16%
Gyldendal 416.00350.00-15.87%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.2215.60269.67%
Wilson 8.3122.80174.37%
PCI Biotech Holding 21.4054.00152.34%
Petroleum Geo-Serv... 17.0941.16140.84%
Aker 288.00631.00119.10%
Aker BP 140.90281.80100.00%
TGS-NOPEC Geophy... 163.30314.0092.28%
Link Mobility Group 117.50224.0090.64%
SalMar 196.20372.4089.81%
TTS Group 3.506.6489.71%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 4.730.21-95.50%
I.M. Skaugen 7.200.76-89.47%
Elkem 235.0036.60-84.43%
Napatech 25.905.08-80.39%
Oceanteam 3.290.73-77.75%
Avocet Mining PLC 4.001.40-65.00%
NEXT Biometrics Gr... 78.0035.85-54.04%
Thin Film Electronic... 3.901.82-53.33%
IDEX 7.593.68-51.58%
Höegh LNG Holdings 89.0048.90-45.06%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
søndag 22/07-2018 22:03:13