Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: mandag 20. november
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Element 1.172.2693.16%
Aker BP 154.50198.6028.54%
Sevan Marine 10.9514.0027.85%
Wallenius Wilhelmse... 45.0056.0024.44%
Borgestad 49.5061.0023.23%
Intex Resources 1.171.4423.08%
Electromagnetic Ge... 3.143.8622.93%
Schibsted ser. B 188.50225.0019.36%
Solvang 26.1031.0018.77%
Fred. Olsen Energy 16.0018.9018.12%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Prosafe 18.409.19-50.05%
I.M. Skaugen 3.972.07-47.86%
Oceanteam 2.281.48-35.09%
Asetek 116.0088.00-24.14%
Petroleum Geo-Serv... 15.7212.02-23.54%
SeaBird Exploration 0.370.29-21.62%
Saferoad Holding 29.5023.40-20.68%
Norwegian Air Shut... 240.00190.90-20.46%
Norske Skogindustr... 0.800.64-20.00%
Borregaard 91.0073.25-19.51%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Songa Offshore 20.0059.50197.50%
Norwegian Energy C... 92.50270.00191.89%
Odfjell Drilling 13.3035.00163.16%
Wallenius Wilhelmse... 28.9056.0093.77%
EVRY 17.8032.9084.83%
Kongsberg Automot... 5.5210.1583.88%
Zalaris 30.8052.5070.45%
SAS AB 14.0523.9070.11%
Havyard Group 8.8814.9568.36%
Archer 5.509.0464.36%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 6.500.29-95.54%
Havila Shipping 0.970.12-87.63%
Seadrill 19.692.51-87.25%
Hiddn Solutions 14.002.22-84.14%
Storm Real Estate 3.850.76-80.26%
Norske Skogindustr... 3.040.64-78.95%
NEXT Biometrics Gr... 149.0042.30-71.61%
Cxense 147.5043.50-70.51%
Polarcus 2.900.89-69.31%
Prosafe 28.009.19-67.18%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
mandag 20/11-2017 04:44:30