Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 18. januar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
InterOil Exploration... 2.213.6263.57%
Storm Real Estate 0.681.0960.29%
Petroleum Geo-Serv... 15.3822.9549.22%
Polarcus 0.851.2344.71%
Prosafe 10.1014.1039.60%
Panoro Energy 5.567.5435.61%
Electromagnetic Ge... 3.755.0033.33%
SeaBird Exploration 0.260.3431.54%
DOF 0.600.7728.50%
Archer 9.0711.5627.45%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SAS AB 23.5019.81-15.70%
Havila Shipping 13.0011.16-14.15%
NEXT Biometrics Gr... 54.7548.75-10.96%
SalMar 238.50218.20-8.51%
XACT OBX Bear 39.0736.04-7.76%
Avocet Mining PLC 2.142.00-6.54%
NRC Group 59.0055.20-6.44%
Borregaard 78.0073.00-6.41%
Lerøy Seafood Grou... 42.5539.86-6.32%
Arendals Fossekomp... 3 550.003 340.00-5.92%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Odfjell Drilling 16.7039.15134.43%
Element 2.043.9895.10%
Songa Offshore 31.4060.4092.36%
Kongsberg Automot... 5.9011.3091.53%
Wilson 8.0015.0087.50%
Gaming Innovation G... 2.945.1575.17%
Golden Ocean Group 43.1069.3560.90%
Asetek 58.5093.6060.00%
NEL 2.083.2556.35%
SAS AB 12.8019.8154.77%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 20.800.34-98.36%
RenoNorden 120.004.99-95.84%
Seadrill 27.062.10-92.23%
Farstad Shipping 3.580.28-92.18%
Havila Shipping 136.0011.16-91.79%
Norske Skogindustr... 2.880.25-91.32%
Storm Real Estate 5.471.09-80.07%
Sevan Drilling 6.351.29-79.69%
Polarcus 5.101.23-75.88%
Avocet Mining PLC 8.112.00-75.34%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
torsdag 18/01-2018 04:58:31