Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 21. september
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Seadrill 2.052.9845.37%
RAK Petroleum 7.2410.3542.96%
SAS AB 18.2023.8030.77%
Odfjell Drilling 23.5030.6030.21%
DNO 8.9711.5829.10%
Fred. Olsen Energy 9.9312.7027.90%
Nordic Semiconduct... 37.5044.3018.13%
Petroleum Geo-Serv... 15.1517.8517.82%
TTS Group 3.383.9717.46%
TGS-NOPEC Geophy... 159.70186.5016.78%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Sevan Drilling 3.031.11-63.37%
Norske Skogindustr... 0.990.45-54.55%
SeaBird Exploration 0.600.32-46.67%
Oceanteam 2.952.00-32.20%
I.M. Skaugen 7.325.11-30.19%
Avocet Mining 3.522.48-29.55%
Opera Software 31.3023.40-25.24%
NEXT Biometrics Gr... 71.0054.00-23.94%
Petrolia 3.983.12-21.61%
Prosafe 24.3019.10-21.40%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Questerre Energy C... 1.296.44399.22%
Norwegian Energy C... 80.00297.00271.25%
Odfjell Drilling 8.2630.60270.46%
Asetek 37.60119.50217.82%
Archer 4.4111.00149.43%
Songa Offshore 20.0048.60143.00%
I.M. Skaugen 2.195.11133.33%
InterOil Exploration... 1.603.66128.75%
Wallenius Wilhelmse... 24.7050.25103.44%
Jinhui Shipping and ... 5.079.9596.25%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 380.004.99-98.69%
SeaBird Exploration 8.550.32-96.26%
Farstad Shipping 7.480.28-96.26%
Havila Shipping 1.540.16-89.61%
Storm Real Estate 6.300.78-87.62%
Hiddn Solutions 18.002.23-87.61%
Norske Skogindustr... 2.990.45-84.95%
Seadrill 17.352.98-82.82%
Skiens Aktiemølle 62.7511.60-81.51%
Cxense 167.0040.20-75.93%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Nasdaq, Nyse, Amex, Unoterte Norge
torsdag 21/09-2017 16:16:18