Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 23. februar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Bergen Group 1.943.2567.53%
Havyard Group 9.5514.6052.88%
Apptix 0.751.1350.67%
Solstad Offshore se... 9.2513.7048.11%
Gaming Innovation G... 3.074.4946.25%
NEL 2.022.9445.54%
Funcom 3.084.3942.53%
Incus Investor 1.161.5735.34%
Nordic Nanovector 85.25110.0029.03%
Jinhui Shipping and ... 9.7012.3527.32%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 5.601.14-79.64%
Hiddn Solutions 8.103.22-60.25%
Farstad Shipping 4.501.87-58.44%
Sevan Drilling 9.004.05-55.00%
EMAS Offshore 0.700.46-34.29%
Seadrill 25.3617.08-32.65%
I.M. Skaugen 11.107.85-29.28%
Havila Shipping 3.102.20-29.03%
SeaBird Exploration 18.7013.60-27.27%
Polarcus 0.520.39-25.00%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Nordic Nanovector 13.60110.00708.82%
Questerre Energy C... 0.995.20425.25%
Norwegian Energy C... 51.00267.00423.53%
I.M. Skaugen 1.627.85384.57%
InterOil Exploration... 1.907.90315.79%
Archer 3.0412.60314.47%
Asetek 20.0077.75288.75%
Havyard Group 3.9014.60274.36%
Odfjell Drilling 5.1415.30197.67%
Funcom 1.494.39194.63%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Hiddn Solutions 146.003.22-97.79%
RenoNorden 34.001.14-96.65%
Prosafe 890.0038.50-95.67%
Farstad Shipping 14.451.87-87.06%
Solon Eiendom 0.750.13-82.67%
DOF 3.501.07-69.43%
Skiens Aktiemølle 84.5027.90-66.98%
BW Offshore Limite... 60.0021.70-63.83%
Songa Offshore 79.0031.60-60.00%
Avance Gas Holding 69.0529.00-58.00%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
torsdag 23/02-2017 23:58:09