Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 25. januar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
I.M. Skaugen 2.248.99301.34%
Sevan Drilling 3.006.35111.67%
InterOil Exploration... 3.998.38110.03%
Funcom 1.682.8569.64%
Oceanteam 1.883.0059.57%
Hiddn Solutions 5.959.3056.30%
Spectrum 26.8038.3042.91%
Avocet Mining 5.207.4342.88%
Reach Subsea 1.732.4541.62%
Avance Gas Holding 26.8034.0026.87%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Fred. Olsen Energy 36.4022.20-39.01%
Questerre Energy C... 5.804.26-26.55%
Seadrill 31.0024.00-22.58%
Farstad Shipping 4.403.64-17.27%
Incus Investor 1.351.15-14.81%
Siem Shipping 75.0064.50-14.00%
Grieg Seafood 84.4573.20-13.32%
Prosafe 37.2032.70-12.10%
Odfjell Drilling 18.9016.70-11.64%
Archer 13.9012.70-8.63%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Nordic Nanovector 14.7085.75483.33%
Norwegian Energy C... 46.50240.00416.13%
I.M. Skaugen 1.818.99396.69%
Questerre Energy C... 0.954.26348.42%
Link Mobility Group 41.00157.00282.93%
InterOil Exploration... 2.408.38249.17%
Aker BP 45.31157.00246.50%
Odfjell Drilling 5.1916.70221.77%
Asetek 19.0060.75219.74%
Archer 4.2012.70202.38%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Prosafe 1 355.0032.70-97.59%
Hiddn Solutions 157.009.30-94.08%
RenoNorden 37.005.30-85.68%
Solon Eiendom 0.820.15-81.71%
Farstad Shipping 15.703.64-76.82%
BW Offshore Limite... 95.5026.30-72.46%
DOF 3.581.12-68.72%
Avance Gas Holding 107.4034.00-68.34%
Polarcus 1.350.46-65.93%
Songa Offshore 92.0032.70-64.46%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
onsdag 25/01-2017 00:22:58