Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: fredag 31. mars
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Belships 3.995.4737.09%
Sevan Drilling 3.724.5020.97%
Fred. Olsen Energy 23.6028.5020.76%
Wilson 7.038.3819.20%
Gaming Innovation G... 4.405.0514.77%
Byggma 93.00106.0013.98%
Archer 12.8514.6013.62%
Odfjell Drilling 16.5018.7013.33%
Golden Ocean Group 58.5065.7512.39%
Odfjell ser. A 30.2033.7011.59%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Farstad Shipping 1.860.34-81.72%
Havila Shipping 0.280.18-35.71%
Polarcus 0.390.27-30.77%
NEL 2.862.14-25.17%
Solon Eiendom 26.0020.70-20.38%
RenoNorden 0.990.80-19.19%
NEXT Biometrics Gr... 111.0090.00-18.92%
REC Silicon 1.271.05-17.52%
Reach Subsea 2.141.78-16.82%
I.M. Skaugen 8.757.30-16.57%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Havyard Group 2.7213.65401.84%
Nordic Nanovector 19.0085.00347.37%
InterOil Exploration... 1.838.00337.16%
Asetek 18.0078.00333.33%
Questerre Energy C... 1.134.79323.89%
Norwegian Energy C... 60.75242.50299.18%
Archer 3.7414.60290.37%
I.M. Skaugen 2.067.30254.37%
Odfjell Drilling 5.6418.70231.56%
Targovax 7.9022.70187.34%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 34.900.80-97.71%
Hiddn Solutions 127.002.95-97.68%
Farstad Shipping 13.500.34-97.48%
Prosafe 462.0033.50-92.75%
Havila Shipping 1.740.18-89.66%
Solon Eiendom 160.0020.70-87.06%
Polarcus 1.180.27-77.12%
DOF 3.800.97-74.47%
BW Offshore Limite... 65.0021.50-66.92%
Skiens Aktiemølle 90.0030.00-66.67%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
fredag 31/03-2017 00:33:10