Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 25. april
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Petrolia 2.284.0276.32%
Norwegian Air Shut... 164.50275.0067.17%
DNO 12.1015.5228.28%
TGS-NOPEC Geophy... 191.45245.5028.23%
Polarcus 1.321.6827.23%
Kværner 13.0416.5226.69%
Apptix 0.831.0525.90%
Norway Royal Salmo... 156.80197.2025.77%
RAK Petroleum 10.0012.5525.50%
Austevoll Seafood 76.5095.5024.84%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
BW LPG 36.5027.20-25.48%
Asetek 94.0072.90-22.45%
Cxense 45.6036.00-21.05%
Avance Gas Holding 23.5019.45-17.23%
I.M. Skaugen 1.371.19-13.56%
NEL 3.082.67-13.38%
Electromagnetic Ge... 3.132.72-13.10%
Hexagon Composite... 22.6019.94-11.77%
XXL 80.8071.30-11.76%
XACT OBX Bear 38.8234.38-11.43%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Element 1.764.72168.18%
DNO 7.3015.52112.68%
BW Offshore Limite... 23.1047.35104.98%
SalMar 196.20380.6093.99%
Wilson 7.6614.5089.30%
Arendals Fossekomp... 2 600.004 800.0084.62%
Aker BP 143.60259.0080.36%
Odfjell Drilling 19.6034.6076.53%
BerGenBio 23.8041.8075.63%
RAK Petroleum 7.5012.5567.33%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 9.500.13-98.60%
I.M. Skaugen 9.251.19-87.18%
Elkem 235.0031.00-86.81%
Storm Real Estate 4.930.71-85.60%
Avocet Mining PLC 5.481.62-70.53%
Cxense 103.5036.00-65.22%
Seadrill 6.022.15-64.26%
NEXT Biometrics Gr... 100.0037.50-62.50%
InterOil Exploration... 7.252.92-59.79%
Prosafe 33.8013.78-59.23%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
onsdag 25/04-2018 12:24:13