Gå tilbake til normal layout Børsoversikt
søndag 22. april
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Air Shut... 170.00299.9076.41%
Petrolia 2.284.0276.32%
DNO 11.9015.5030.21%
Seadrill 1.882.4430.13%
InterOil Exploration... 2.543.2829.13%
Norway Royal Salmo... 153.20192.8025.85%
Petroleum Geo-Serv... 24.4930.2623.56%
TGS-NOPEC Geophy... 196.45241.6022.98%
Arendals Fossekomp... 3 920.004 820.0022.96%
Grieg Seafood 69.7085.5022.67%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Electromagnetic Ge... 3.612.80-22.44%
I.M. Skaugen 1.471.15-21.77%
Questerre Energy C... 6.845.77-15.65%
Cxense 45.6039.70-12.94%
XACT OBX Bear 38.7034.15-11.76%
Asetek 94.0083.00-11.70%
BW LPG 35.7031.62-11.43%
Bergen Group 1.961.76-10.20%
NEL 3.082.77-9.94%
Thin Film Electronic... 2.262.10-7.30%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Element 1.824.74160.44%
BW Offshore Limite... 21.6047.00117.59%
DNO 7.1315.50117.32%
SalMar 189.90365.6092.52%
Wilson 7.6614.4087.99%
Arendals Fossekomp... 2 599.004 820.0085.46%
Aker BP 136.00250.0083.82%
BerGenBio 23.9043.3081.17%
Odfjell Drilling 19.9035.8580.15%
Nordic Semiconduct... 31.0053.5072.58%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 9.370.12-98.68%
Elkem 235.0031.09-86.77%
I.M. Skaugen 8.001.15-85.62%
Storm Real Estate 4.930.74-85.09%
Avocet Mining PLC 5.641.70-69.86%
Cxense 109.0039.70-63.58%
Seadrill 6.322.44-61.39%
NEXT Biometrics Gr... 91.5039.15-57.21%
Prosafe 31.9013.74-56.93%
InterOil Exploration... 7.443.28-55.91%