Gå tilbake til normal layout Børsoversikt
onsdag 24. januar
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Storm Real Estate 0.631.1684.13%
BerGenBio 20.6036.4076.70%
SeaBird Exploration 0.260.4053.85%
Petroleum Geo-Serv... 16.2624.8152.58%
Prosafe 10.1514.8446.21%
Wilson 12.2516.0030.61%
Archer 9.7112.6630.38%
Panoro Energy 6.097.9029.72%
Norwegian Air Shut... 173.90224.9029.33%
Targovax 15.9019.8024.53%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
NEXT Biometrics Gr... 60.2549.95-17.10%
Havila Shipping 13.0011.20-13.85%
Eidesvik Offshore 8.237.10-13.73%
Napatech 19.7017.00-13.71%
SAS AB 22.2019.52-12.07%
SalMar 237.90213.00-10.47%
REC Silicon 1.321.19-10.23%
Borregaard 78.2570.70-9.65%
XACT OBX Bear 38.3735.68-7.02%
Bakkafrost 337.40314.20-6.88%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Odfjell Drilling 16.7039.25135.03%
Wilson 8.0016.00100.00%
Element 2.083.9991.83%
Kongsberg Automot... 5.8411.0889.73%
Songa Offshore 32.7060.3084.40%
Gaming Innovation G... 2.945.3180.61%
EVRY 17.8031.9579.49%
NEL 2.053.2458.05%
Polaris Media 15.7024.8057.96%
NTS 28.9044.6054.33%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 18.500.40-97.84%
Havila Shipping 167.0011.20-93.29%
Seadrill 24.002.16-91.00%
Norske Skogindustr... 2.710.25-90.77%
Storm Real Estate 5.471.16-78.79%
I.M. Skaugen 8.992.25-74.97%
Hiddn Solutions 9.302.34-74.84%
Avocet Mining PLC 7.432.05-72.41%
Polarcus 4.601.58-65.65%
NEXT Biometrics Gr... 141.0049.95-64.57%