Velkommen til Netfonds

Nordnet kjøper Netfonds

Viktig informasjon til deg som kunde: Nordnet kjøper Netfonds

Nyhet! Netfonds Fokus - vår nye kunnskapsplattform. Gå til Netfonds Fokus >

Nye skattesatser

Oppdaterte skattesatser finnes nå i oversikten over våre kontotyper

Ønsker du økt fleksibilitet og kjøpekraft?

Netfonds tilbyr lån ved kjøp av aksjer og andre verdipapirer - såkalt innkjøpskreditt.
Det er kostnadsfritt å ha kreditt tilgjengelig!

Aksjesparekonto (ASK)

Netfonds tilbyr nå Aksjesparekonto - en ny kontotype med utsatt beskatning og mange andre fordeler.

Åpne ASK nå

Les om ASK

Netfonds - sikker verdipapirhandel med selvbetjening og lave kostnader siden 1996

Aksjehandel fra kr 29,-

Kjøp og selg fond gratis

Tjen penger på utlån av aksjer

Prøv våre nye nettsider - få introkurtasje fra kr 1,- de første 45 dagene!

Bli kunde

Sammenlign våre priser med andre selskaper på Finansportalen.no

Netfonds har vært en pioner innen aksjehandel på internett og vi er opptatt av at sparing skal være for alle til en lav pris. Netfonds har mottatt «Aksjonærprisen» for sitt bidrag til å senke kostnadene for handel og sanntidskursinformasjon til vanlige aksjonærer.

Netfonds Holding AS (Netfonds) er morselskap til Netfonds Bank AS, en norsk forretningsbank, og Netfonds Livsforsikring AS, et norsk livsforsikringsselskap. Netfonds Bank AS leverer en verdipapirhandelstjeneste på internett for handel med noterte verdipapirer i Norge, Sverige, Danmark og USA. Banken har en innskuddsdekning over 150% og mer enn 1 mrd. i utlån til handel i verdipapirer. Konsernet har 220 mill. i ansvarlig kapital. Netfonds startet virksomhet i 1996 som den første nettmegler i Norge. Netfonds har i dag en betydelig markedsandel blant norske meglere på Oslo Børs.

Norge
SverigeDanmarkUSA
Mest omsatte hos Netfonds, 19.03.19
Selskap Siste Endring Endr%
Aker BP 303.805.001.67%
Norsk Hydro 35.58-0.25-0.70%
Questerre Energ... 3.150.3110.99%
Equinor 195.050.250.13%
BW Offshore Li... 45.95-0.35-0.76%
Norwegian Air S... 56.201.422.59%
Borr Drilling 26.601.003.91%
Golden Ocean G... 43.181.162.76%
Seadrill 80.613.804.95%
  Oslo890.03 0.49%  
Oslo
  Nøkkeltall
  USD / NOK -0.24% 8.5320  
  EUR / NOK -0.10% 9.6787  
  EUR / USD 0.14% 1.1351  
  Nordsjøolje 0.43% 67.67  
  Gull 0.22% 1306.40  
  Sølv 0.20% 15.34  
  Nasdaq 0.12% 7723.95  
  Dow Jones -0.10% 25887.38  
  Stockholm 0.63% 1615.14  
  København 0.73% 1024.01  
Vinnere
  QEC3.15 10.99%  
Intradag QEC
  SDRL80.61 4.95%  
Intradag SDRL
  BDRILL26.60 3.91%  
Intradag BDRILL