Velkommen til Netfonds

Netfonds blir en del av Nordnet

Endelig kan vi meddele at Netfonds og Nordnet slår seg sammen for en bedre investeringsopplevelse. Sammen skal vi være de beste på verdipapirhandel på nett. Målet er at du som kunde skal få de beste produktene, med de beste vilkårene. Som kunde vil du ikke oppleve noen umiddelbare endringer.

Mer informasjon om sammenslåingen

Viktig informasjon om vilkårsendringer

Les om hvilke vilkårsendringer som vil gjelde i forbindelse med fusjonen:

Nye vilkår

Nye skattesatser

Oppdaterte skattesatser finnes nå i oversikten over våre kontotyper

Ønsker du økt fleksibilitet og kjøpekraft?

Netfonds tilbyr lån ved kjøp av aksjer og andre verdipapirer - såkalt innkjøpskreditt.
Det er kostnadsfritt å ha kreditt tilgjengelig!

Netfonds - sikker verdipapirhandel med selvbetjening og lave kostnader siden 1996

Aksjehandel fra kr 29,-

Kjøp og selg fond gratis

Tjen penger på utlån av aksjer

Prøv våre nye nettsider - få introkurtasje fra kr 1,- de første 45 dagene!

Bli kunde

Sammenlign våre priser med andre selskaper på Finansportalen.no

Netfonds har vært en pioner innen aksjehandel på internett og vi er opptatt av at sparing skal være for alle til en lav pris. Netfonds har mottatt «Aksjonærprisen» for sitt bidrag til å senke kostnadene for handel og sanntidskursinformasjon til vanlige aksjonærer.

Netfonds Holding AS (Netfonds) er morselskap til Netfonds Bank AS, en norsk forretningsbank, og Netfonds Livsforsikring AS, et norsk livsforsikringsselskap. Netfonds Bank AS leverer en verdipapirhandelstjeneste på internett for handel med noterte verdipapirer i Norge, Sverige, Danmark og USA. Banken har en innskuddsdekning over 150% og mer enn 1 mrd. i utlån til handel i verdipapirer. Konsernet har 220 mill. i ansvarlig kapital. Netfonds startet virksomhet i 1996 som den første nettmegler i Norge. Netfonds har i dag en betydelig markedsandel blant norske meglere på Oslo Børs.

Norge
SverigeDanmarkUSA
Mest omsatte hos Netfonds, 21.05.19
Selskap Siste Endring Endr%
Norsk Hydro 35.442.016.01%
Equinor 183.85  0.00%
Mowi 204.40-2.60-1.26%
Frontline 81.150.851.06%
XACT OBX Bear 29.10-0.31-1.05%
Norwegian Air S... 38.830.581.52%
Lerøy Seafood G... 60.06-0.12-0.20%
Aker BP 271.501.200.44%
NEL 8.380.030.30%
  Oslo890.37 0.60%  
Oslo
  Nøkkeltall
  USD / NOK -0.14% 8.7855  
  EUR / NOK -0.27% 9.7903  
  EUR / USD -0.13% 1.1151  
  Nordsjøolje 0.36% 72.32  
  Gull -0.14% 1276.02  
  Sølv -0.10% 14.43  
  Nasdaq -1.46% 7702.38  
  Dow Jones -0.33% 25679.76  
  Stockholm 1.02% 1605.09  
  København 0.72% 988.33  
Vinnere
  APP1.49 9.56%  
Intradag APP
  GIG12.60 8.62%  
Intradag GIG
  NANO44.50 7.85%  
Intradag NANO