Denne siden er under oppussing.

Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: fredag 21. september 
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
All time high
Selskap Fra Til Endr%
Grieg Seafoo... 2.95105.703483.05%
Aker 45.50677.001387.91%
XACT OBX Bu... 18.70210.451025.40%
DNB OBX 16.2081.14400.86%
XACT OBX 16.4081.60397.56%
Seadrill 145.00189.0030.34%
All time low
Selskap Fra Til Endr%
Hiddn Solutio... 253.001.68-99.34%
XACT OBX B... 2 221.0028.35-98.72%
Utforming |  Hjelp |  Personvern  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
fredag 21/09-2018 02:58:53