Forsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 26. mai  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Havyard Group 5.507.7240.36%
NEL 6.518.9136.87%
The Scottish Salmon... 17.3023.3034.68%
Navamedic 14.1018.4030.50%
Grieg Seafood 98.70124.3025.94%
Carasent 5.246.4623.28%
Spectrum 56.3067.6020.07%
Infront 19.5023.0017.95%
Norwegian Energy C... 233.00274.5017.81%
BW Offshore Limite... 49.4457.6516.61%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Hiddn Solutions 0.880.40-54.34%
Thin Film Electronic... 0.280.15-48.40%
Seadrill 83.6547.20-43.57%
DOF 4.842.82-41.74%
Borr Drilling 25.2617.95-28.94%
Elkem 35.1025.84-26.38%
poLight 17.5013.00-25.71%
Questerre Energy C... 2.471.88-24.01%
Archer 5.794.40-24.01%
RAK Petroleum 18.0014.00-22.22%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
NEL 2.898.91207.88%
Carasent 2.766.46134.06%
The Scottish Salmon... 10.8023.30115.74%
Apptix 0.691.44108.70%
Hexagon Composite... 20.9042.50103.35%
Frontline 38.3875.6096.98%
Medistim 80.00144.0080.00%
Norwegian Energy C... 156.80274.5075.06%
Photocure 28.0048.8074.29%
Tomra Systems 161.00270.2067.83%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Element 81.604.06-95.03%
Dolphin Drilling 13.670.70-94.88%
Thin Film Electronic... 1.840.15-92.10%
Fred. Olsen Energy 13.671.26-90.76%
Cxense 44.905.34-88.11%
Napatech 12.951.57-87.88%
Norwegian Air Shut... 264.3036.21-86.30%
NEXT Biometrics Gr... 36.807.00-80.98%
Gaming Innovation G... 51.9010.98-78.84%
Hiddn Solutions 1.850.40-78.38%