Forsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 26. september  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Oceanteam 0.680.9437.94%
NEXT Biometrics Gr... 40.5053.7032.59%
BW Offshore Limite... 50.8065.2028.35%
FLEX LNG 11.9014.9025.21%
SAS AB 16.1020.0024.22%
Seadrill 163.50202.0023.55%
The Scottish Salmon... 12.1014.7021.49%
Grieg Seafood 91.25110.3020.88%
IDEX 5.126.1820.70%
Panoro Energy 18.6522.3019.57%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Havila Shipping 9.596.70-30.14%
Gaming Innovation G... 3.422.73-20.06%
Fred. Olsen Energy 4.603.74-18.70%
NextGenTel Holding 17.8014.80-16.85%
Techstep 3.022.55-15.56%
Storm Real Estate 0.760.65-14.47%
XXL 48.6041.70-14.20%
PCI Biotech Holding 37.5532.70-12.92%
B2Holding 18.6216.30-12.46%
Funcom 19.8617.70-10.88%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.4222.30404.52%
Wilson 8.7020.80139.08%
BW Offshore Limite... 27.7065.20135.38%
Aker 320.00726.00126.88%
Photocure 25.4056.60122.83%
Aker BP 152.70338.80121.87%
BerGenBio 19.2039.70106.77%
Link Mobility Group 109.00222.50104.13%
Petroleum Geo-Serv... 18.7235.4589.37%
SalMar 221.90415.0087.02%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
IMSK 5.150.84-83.69%
Elkem 235.0040.81-82.63%
Napatech 22.404.73-78.88%
Fred. Olsen Energy 13.503.74-72.30%
Thin Film Electronic... 2.751.05-61.89%
Havila Shipping 16.006.70-58.13%
Oceanteam 2.200.94-57.36%
Norwegian Energy C... 306.00150.00-50.98%
XXL 83.5041.70-50.06%
Avocet Mining PLC 2.401.30-45.83%