Denne siden er under oppussing.

Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: fredag 21. september 
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Oceanteam 0.661.0659.85%
NEXT Biometrics Gr... 40.5053.3031.60%
SAS AB 15.7920.6030.46%
BW Offshore Limite... 50.5065.2029.11%
Seadrill 152.10189.0024.26%
Element 1.702.1023.53%
Photocure 44.8555.2023.08%
Insr Insurance Grou... 7.088.6221.75%
The Scottish Salmon... 11.9514.4520.92%
Grieg Seafood 87.45105.7020.87%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
PCI Biotech Holding 53.5034.55-35.42%
Storm Real Estate 0.970.66-31.96%
Fred. Olsen Energy 4.803.66-23.79%
Havila Shipping 9.367.15-23.61%
Solstad Farstad 5.944.72-20.54%
REC Silicon 0.800.66-18.02%
Archer 8.657.20-16.76%
Nordic Nanovector 63.7053.30-16.33%
Atlantic Petroleum 10.108.50-15.84%
Asetek 81.6070.50-13.60%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 3.7520.30441.33%
Wilson 8.8921.80145.22%
BW Offshore Limite... 27.9065.20133.69%
Photocure 24.4055.20126.23%
Aker 318.00677.00112.89%
Link Mobility Group 109.50222.50103.20%
Aker BP 150.50304.20102.13%
Itera 6.4512.1588.37%
SalMar 223.10414.8085.93%
Petroleum Geo-Serv... 17.9232.0078.57%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Elkem 235.0039.38-83.24%
IMSK 4.700.84-82.13%
Napatech 23.304.85-79.18%
Fred. Olsen Energy 12.303.66-70.26%
Thin Film Electronic... 2.901.03-64.62%
Havila Shipping 15.007.15-52.33%
Oceanteam 2.131.06-50.47%
Norwegian Energy C... 297.00149.40-49.70%
Avocet Mining PLC 2.481.25-49.60%
Questerre Energy C... 6.403.25-49.22%
Utforming |  Hjelp |  Personvern  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
fredag 21/09-2018 08:31:41