Denne siden er under oppussing.

Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: lørdag 22. september 
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Oceanteam 0.691.0045.35%
NEXT Biometrics Gr... 40.7054.0032.68%
SAS AB 15.7920.4629.58%
Seadrill 154.48199.5029.14%
Panoro Energy 16.8021.6028.57%
BW Offshore Limite... 50.3064.2027.63%
Photocure 45.9557.6025.35%
Insr Insurance Grou... 7.168.9024.30%
The Scottish Salmon... 12.0514.6021.16%
FLEX LNG 11.9014.2519.75%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
PCI Biotech Holding 53.1033.90-36.16%
Havila Shipping 9.366.79-27.46%
Fred. Olsen Energy 4.553.70-18.72%
Storm Real Estate 0.830.68-18.07%
Gaming Innovation G... 3.402.84-16.47%
Havyard Group 12.8510.80-15.95%
Techstep 3.002.55-15.00%
NextGenTel Holding 17.4515.10-13.47%
Atlantic Petroleum 10.108.75-13.37%
Asetek 80.0070.00-12.50%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 3.8121.60466.93%
Photocure 24.0057.60140.00%
Wilson 8.7020.80139.08%
BW Offshore Limite... 27.8064.20130.94%
Aker 322.00679.00110.87%
Aker BP 152.90314.60105.76%
Link Mobility Group 112.00222.5098.66%
SalMar 226.20404.0078.60%
BerGenBio 19.2034.2078.13%
Itera 6.6511.7075.94%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Elkem 235.0040.22-82.89%
IMSK 4.750.84-82.32%
Napatech 23.204.85-79.09%
Fred. Olsen Energy 12.403.70-70.16%
Thin Film Electronic... 2.861.00-65.07%
Havila Shipping 15.006.79-54.73%
Oceanteam 2.071.00-51.69%
Avocet Mining PLC 2.511.23-51.20%
Norwegian Energy C... 294.00150.00-48.98%
Questerre Energy C... 6.103.20-47.54%
Utforming |  Hjelp |  Personvern  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
lørdag 22/09-2018 01:09:16