Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: tirsdag 17. juli
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Link Mobility Group 174.20224.0028.59%
Wilson 18.0023.0027.78%
Sevan Marine 14.1017.3022.70%
Indre Sogn Spareban... 83.00100.0020.48%
TGS-NOPEC Geophy... 271.20316.4016.67%
ContextVision 52.2059.0013.03%
Schibsted ser. A 262.00296.0012.98%
PCI Biotech Holding 47.9554.0012.62%
Team Tankers Inter... 8.009.0012.50%
DNO 14.2916.0312.18%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Napatech 13.455.12-61.93%
Fred. Olsen Energy 10.835.81-46.35%
Seadrill 3.381.98-41.48%
Protector Forsikrin... 68.5050.20-26.72%
Element 3.292.49-24.32%
Oceanteam 1.050.84-20.00%
REC Silicon 1.000.81-19.11%
Borregaard 91.2074.50-18.31%
BerGenBio 41.1033.60-18.25%
Kværner 17.1414.18-17.27%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.9914.85197.60%
PCI Biotech Holding 21.7054.00148.85%
Wilson 10.0023.00130.00%
Petroleum Geo-Serv... 17.1838.55124.39%
Aker 289.00624.00115.92%
Aker BP 139.30287.20106.17%
DNO 8.2516.0394.24%
TTS Group 3.456.6693.04%
TGS-NOPEC Geophy... 166.50316.4090.03%
SalMar 200.00369.4084.70%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 4.780.21-95.62%
I.M. Skaugen 6.970.76-89.14%
Elkem 235.0036.87-84.31%
Napatech 26.005.12-80.31%
Oceanteam 3.090.84-72.94%
Avocet Mining PLC 3.821.39-63.61%
IDEX 7.753.21-58.65%
NEXT Biometrics Gr... 79.0035.35-55.25%
Thin Film Electronic... 3.931.80-54.20%
Havila Shipping 18.009.30-48.33%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Nasdaq, Nyse, Amex
tirsdag 17/07-2018 18:55:12