Forsinkede kurser. Sist oppdatert: mandag 20. mai  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
NEL 6.108.3036.07%
The Scottish Salmon... 17.7623.8534.29%
Navamedic 13.4518.0033.83%
Havyard Group 5.987.2621.40%
Infront 20.0024.2021.00%
Goodtech 4.665.6020.17%
Crayon Group Holdi... 19.8023.6019.19%
Medistim 111.00132.0018.92%
Norwegian Energy C... 236.50274.0015.86%
Frontline 67.9078.6015.76%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Thin Film Electronic... 0.370.15-58.93%
Borr Drilling 26.1219.49-25.38%
Havila Shipping 5.303.96-25.28%
Hiddn Solutions 0.890.67-24.72%
Napatech 2.101.60-23.81%
Questerre Energy C... 2.752.12-22.91%
XXL 31.6024.48-22.53%
Elkem 35.9028.28-21.23%
Aker 673.00547.00-18.72%
DOF 5.044.13-18.06%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
NEL 3.048.30173.21%
The Scottish Salmon... 11.5023.85107.39%
Frontline 38.4278.60104.58%
Hexagon Composite... 21.0042.95104.52%
Apptix 0.731.2571.23%
Tomra Systems 155.60265.4070.57%
Norwegian Energy C... 161.80274.0069.34%
Medistim 79.40132.0066.25%
Belships 4.907.9061.22%
Scatec Solar 53.1083.1556.59%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Dolphin Drilling 14.330.74-94.84%
Element 89.004.78-94.63%
Thin Film Electronic... 1.990.15-92.27%
Fred. Olsen Energy 14.331.26-91.19%
Napatech 13.601.60-88.24%
Cxense 47.806.00-87.45%
Norwegian Air Shut... 250.5040.05-84.01%
Solstad Offshore 5.681.23-78.35%
NEXT Biometrics Gr... 36.657.98-78.23%
Gaming Innovation G... 51.7011.30-78.14%