Forsinkede kurser. Sist oppdatert: fredag 22. februar  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Avocet Mining PLC 0.852.06141.22%
Apptix 0.531.28140.60%
InterOil Exploration... 3.354.9948.81%
DOF 3.394.6838.05%
Atlantic Petroleum 8.5511.5034.50%
Gaming Innovation G... 18.8025.0032.98%
Spectrum 39.9052.0030.33%
REC Silicon 0.570.7226.52%
Crayon Group Holdi... 15.9820.0025.16%
Elkem 23.1028.3822.84%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Air Shut... 178.3057.00-68.03%
NEXT Biometrics Gr... 18.608.94-51.94%
Cxense 10.357.24-30.05%
Havila Shipping 5.153.80-26.21%
Hiddn Solutions 1.441.08-25.00%
Element 0.740.59-20.49%
Nordic Nanovector 50.8042.36-16.61%
Dolphin Drilling 2.021.70-15.84%
poLight 30.0025.50-15.02%
Prosafe 18.0615.58-13.73%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 8.3417.70112.23%
Scatec Solar 43.3084.5095.15%
DNO 9.9819.0590.88%
InterOil Exploration... 2.644.9988.83%
Salmones Camancha... 46.3087.0087.90%
Crayon Group Holdi... 11.0220.0081.49%
The Scottish Salmon... 8.6615.6080.14%
Tomra Systems 141.40234.5065.84%
Photocure 30.5049.7563.11%
RAK Petroleum 9.0014.6062.22%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Fred. Olsen Energy 18.441.26-93.15%
Dolphin Drilling 18.441.70-90.78%
Elkem 235.0028.38-87.93%
Element 4.420.59-86.65%
Cxense 49.607.24-85.40%
NEXT Biometrics Gr... 49.208.94-81.83%
Napatech 14.002.78-80.14%
Borgestad 64.0017.50-72.66%
Thin Film Electronic... 2.230.63-71.51%
Norwegian Air Shut... 181.9557.00-68.67%