Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: fredag 25. mai
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Crayon Group Holdi... 12.1620.5068.59%
Seadrill 2.163.5865.56%
Saferoad Holding 20.1029.9048.76%
Prosafe 13.9020.0043.88%
SeaBird Exploration 0.140.2042.61%
Polarcus 1.592.1534.91%
Petroleum Geo-Serv... 29.5539.4833.60%
Panoro Energy 8.8011.2527.84%
Ekornes 108.20137.0026.62%
Electromagnetic Ge... 2.723.4426.47%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Energy C... 333.00158.00-52.55%
Apptix 1.080.70-34.70%
IDEX 4.192.99-28.76%
Arendals Fossekomp... 4 840.003 600.00-25.62%
Wallenius Wilhelmse... 55.3042.00-24.05%
RAK Petroleum 12.6510.80-14.62%
Wilh. Wilhelmsen Ho... 240.00207.00-13.75%
Wilh. Wilhelmsen Ho... 244.50211.00-13.70%
Protector Forsikrin... 81.0070.70-12.72%
Thin Film Electronic... 2.061.81-12.04%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Element 1.584.05156.33%
BW Offshore Limite... 20.7045.35119.08%
Panoro Energy 5.2011.25116.35%
BerGenBio 22.6047.20108.85%
PCI Biotech Holding 24.4049.60103.28%
Aker BP 148.10294.8099.05%
Odfjell Drilling 18.4036.1096.20%
Petroleum Geo-Serv... 20.8239.4889.63%
Funcom 12.5023.4887.84%
Aker 320.00584.0082.50%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 7.630.20-97.35%
I.M. Skaugen 8.890.98-88.97%
Elkem 235.0036.21-84.59%
Storm Real Estate 2.900.72-75.17%
Avocet Mining PLC 5.251.65-68.57%
InterOil Exploration... 8.883.12-64.86%
IDEX 8.002.99-62.69%
NEXT Biometrics Gr... 85.7535.50-58.60%
Nordic Nanovector 99.7548.14-51.74%
Solstad Farstad 11.405.53-51.49%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
fredag 25/05-2018 14:39:39