Denne siden er under oppussing.

Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: fredag 21. september 
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Oceanteam 0.661.0051.52%
NEXT Biometrics Gr... 40.5054.0033.33%
Seadrill 152.10199.5031.16%
SAS AB 15.7920.4629.58%
Photocure 44.8557.6028.43%
Panoro Energy 16.8521.6028.19%
BW Offshore Limite... 50.5064.2027.13%
Insr Insurance Grou... 7.088.9025.71%
The Scottish Salmon... 11.9514.6022.18%
IDEX 5.036.1121.47%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
PCI Biotech Holding 53.5033.90-36.64%
Storm Real Estate 0.970.68-29.90%
Havila Shipping 9.366.79-27.46%
Fred. Olsen Energy 4.803.70-22.92%
Solstad Farstad 5.944.84-18.52%
Havyard Group 12.9010.80-16.28%
Archer 8.657.33-15.26%
Asetek 81.6070.00-14.22%
Nordic Nanovector 63.7054.70-14.13%
Atlantic Petroleum 10.108.75-13.37%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 3.7521.60476.00%
Photocure 24.4057.60136.07%
Wilson 8.8920.80133.97%
BW Offshore Limite... 27.9064.20130.11%
Aker 318.00679.00113.52%
Aker BP 150.50314.60109.04%
Link Mobility Group 109.50222.50103.20%
Petroleum Geo-Serv... 17.9233.0384.32%
BerGenBio 18.8034.2081.91%
Itera 6.4511.7081.40%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Elkem 235.0040.22-82.89%
IMSK 4.700.84-82.13%
Napatech 23.304.85-79.18%
Fred. Olsen Energy 12.303.70-69.92%
Thin Film Electronic... 2.901.00-65.55%
Havila Shipping 15.006.79-54.73%
Oceanteam 2.131.00-53.05%
Avocet Mining PLC 2.481.23-50.60%
Questerre Energy C... 6.403.20-50.00%
Norwegian Energy C... 297.00150.00-49.49%
Utforming |  Hjelp |  Personvern  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Nasdaq, Nyse, Amex
fredag 21/09-2018 20:12:07