Forsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 21. april  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Avance Gas Holding 14.8024.3064.19%
Havila Shipping 3.505.3051.43%
BW LPG 28.5039.0436.98%
Incus Investor 0.741.0035.14%
Techstep 3.153.9525.40%
Protector Forsikrin... 51.9063.9023.12%
Thin Film Electronic... 0.310.3722.02%
Elkem 30.1235.9019.19%
RAK Petroleum 14.1016.8019.15%
S.D. Standard Drillin... 1.241.4618.12%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Dolphin Drilling 1.340.69-48.66%
poLight 27.0018.30-32.22%
Schibsted ser. B 323.50222.20-31.31%
Schibsted ser. A 350.30241.40-31.09%
Gaming Innovation G... 18.6013.28-28.60%
Element 0.340.28-17.57%
Solstad Offshore 1.801.49-17.22%
Norwegian Air Shut... 48.1040.50-15.80%
Hiddn Solutions 1.050.89-15.24%
Apptix 1.411.25-11.03%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
NEL 2.776.10120.06%
Scatec Solar 48.0092.6092.92%
The Scottish Salmon... 9.3017.7690.97%
Panoro Energy 9.0616.7084.33%
Hexagon Composite... 21.1538.2580.85%
Frontline 38.0467.9078.50%
Link Mobility Group 130.40223.5071.40%
Tomra Systems 153.80258.2067.88%
Crayon Group Holdi... 12.0019.8065.00%
Salmones Camancha... 52.0182.0057.66%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Dolphin Drilling 14.960.69-95.39%
Element 4.740.28-94.14%
Fred. Olsen Energy 14.961.26-91.56%
Norwegian Air Shut... 299.9040.50-86.50%
Napatech 15.352.10-86.32%
Cxense 39.706.96-82.47%
Thin Film Electronic... 2.100.37-82.15%
Gaming Innovation G... 60.5013.28-78.05%
NEXT Biometrics Gr... 39.158.94-77.16%
Solstad Offshore 5.991.49-75.13%