Forsinkede kurser. Sist oppdatert: mandag 22. oktober  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Energy C... 150.00224.5049.67%
NEL 3.624.5525.76%
Grieg Seafood 104.70128.8023.02%
Frontline 44.7254.6022.09%
Jinhui Shipping and ... 10.0612.2621.87%
Norway Royal Salmo... 195.40235.0020.27%
American Shipping C... 29.3034.9519.28%
Austevoll Seafood 112.60131.2016.52%
Magseis 15.8018.3516.14%
Lerøy Seafood Grou... 65.3874.9014.56%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Avocet Mining PLC 1.230.60-51.02%
Oceanteam 1.000.50-50.00%
Fred. Olsen Energy 3.702.36-36.22%
Norwegian Air Shut... 256.10187.15-26.92%
Protector Forsikrin... 54.2039.95-26.29%
REC Silicon 0.700.52-25.14%
PCI Biotech Holding 33.9026.15-22.86%
Element 1.991.54-22.42%
Elkem 40.2231.94-20.59%
Nordic Semiconduct... 48.3038.45-20.39%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 3.9517.75349.37%
Wilson 9.5021.40125.26%
BW Offshore Limite... 25.8056.60119.38%
Aker 325.00686.00111.08%
Link Mobility Group 109.00223.50105.05%
Aker BP 154.50307.4098.96%
Polarcus 0.871.6690.57%
InterOil Exploration... 2.965.2376.69%
SalMar 249.80441.2076.62%
Petroleum Geo-Serv... 15.9026.5466.92%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Elkem 235.0031.94-86.41%
Fred. Olsen Energy 16.002.36-85.25%
IMSK 4.140.84-79.71%
Oceanteam 2.240.50-77.68%
Napatech 18.504.13-77.68%
Avocet Mining PLC 2.400.60-75.00%
Thin Film Electronic... 2.521.00-60.40%
Havila Shipping 14.005.65-59.64%
Vistin Pharma 23.409.98-57.35%
XXL 83.2538.15-54.17%